Przytulne i Eleganckie.
Wnętrze zintegrowane z naturą.
W projektowaniu domów luksusowych oraz premium nie jest najważniejsza marka produktu lecz jakość materiałów i rzemiosła wszystkich projektowanych elementów.
Podczas procesu projektowania rozważaliśmy różne możliwości oświetlenia nad wyspą kuchenną.Nasz klient, kierując się doskonałą jakością i estetyką, ostatecznie zdecydował się na naszego faworyta – lampę Delta One-And-Only.Wiedzieliśmy, że za ceną produktu kryje się wysoka jakość i wyjątkowa historia produktu o czym świadczy uhonorowanie jej nagrodą Red Dot Awards.
Jednym z kluczowych aspektów projektu była analiza formy wnętrz, szczególnie wysokości, które osiągają imponujące 360 centymetrów.
To pozwoliło nam tworzyć przestrzenie o przestronnym, luksusowym charakterze i elegancji.Inwestorom zależało na zachowaniu domowej atmosfery, dlatego postawiliśmy na minimalistyczny, nowoczesny design, w którym dominują biel, beż, drewno oraz kamień w wersji matowej i ryflowanej. Postawiliśmy na rozwiązania, które pozwalają czerpać radość z piękna natury, jednocześnie tworząc nowoczesne i komfortowe wnętrza.