Kasia i Tomek, założyciele i właściciele OSOM, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, ale także bogate umiejętności biznesowe, uczyniły z nas nie tylko wyróżniającą się markę, ale prawdziwego partnera dla naszych klientów.

Naszą filozofią jest nie tylko tworzenie zachwycających estetyką wnętrz, ale przede wszystkim projektowanie przestrzeni, które odzwierciedlają duszę i tryb życia naszych klientów.

To właśnie nasza zdolność do empatii i słuchania sprawia, że każdy projekt staje się wyjątkową opowieścią.

Projektujemy przestrzeń tak, aby każdy domownik czuł się w niej dobrze i mógł być w pełni sobą. Wiemy, że idące za tym poczucie bezpieczeństwa i stabilności, są fundamentem do rozwoju i przeżywania życia w pełni.

OSOM GROUP to zespół, stanowimy doskonale zharmonizowaną grupę, składającą się z profesjonalistów z doświadczeniem praktycznym
oraz pasją do tworzenia wyjątkowych wnętrz.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu potrafimy zrozumieć potrzeby i oczekiwania inwestorów przekształcając je w innowacyjne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania architektoniczne.

Kiedy wybierasz OSOM, wybierasz nie tylko projekt, ale także wsparcie.

Nasze przestronne biuro i wzorcownia są otwarte dla ciebie, abyś mógł zobaczyć, dotknąć i poczuć materiały na własne oczy. Tworzymy nie tylko estetyczne wnętrza, ale także przestrzenie, które oddychają twoimi emocjami.

Projekty przez nas tworzone są owocem pracy osób, które dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, ale także inspirują się nawzajem do osiągnięcia coraz to nowych kreatywnych rozwiązań, aby wspierać Twój well-being. Poznaj OSOM TEAM.

mgr inż. Katarzyna Miller
Architektka
mgr inż. Tomasz Jasiak
Architekt
mgr inż. Joanna Kempińska
Architektka
mgr inż. Dagmara Nazarenko
Architektka
mgr inż. Aleksandra Pawłowska
Architektka
inż. Aleksandra Reda
Asystentka architektów
mgr inż. Blanka Warszawska
Architektka
mgr inż. Joanna Kurnyta
Architektką
Marzena Głodkowska
Manager ds. kluczowych klientów