Architekt wnętrz Katarzyna Miller oraz architekt wnętrz Tomasz Jasiak.

Kasia i Tomek, założyciele i właściciele OSOM, posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz oraz bogate umiejętności biznesowe. Dzięki temu uczynili z nas nie tylko wyróżniającą się markę w dziedzinie projektowania wnętrz, ale także prawdziwego partnera dla naszych klientów.

Nasza filozofia obejmuje nie tylko kreowanie estetycznie zachwycających wnętrz, ale również projektowanie przestrzeni, które odzwierciedlają osobowość, tryb życia, ducha i pasje naszych klientów.

Dzięki naszej zdolności do empatycznego wsłuchiwania się w potrzeby klientów, każdy projekt staje się niepowtarzalną opowieścią, gdzie każdy detal ma znaczenie. Projektujemy wnętrza, aby każdy mieszkaniec mógł odnaleźć w nich swój własny kąt, gdzie czuje się komfortowo i autentycznie.

Rozumiemy, że uczucie bezpieczeństwa i stabilności, które staramy się zapewnić poprzez nasze projekty, stanowią niezbędny fundament dla pełnego rozwoju i satysfakcjonującego życia domowników. Dlatego nasze projekty nie tylko pięknie prezentują się wizualnie, ale także tworzą harmonijną atmosferę sprzyjającą rozwojowi i realizacji marzeń.

Dlaczego ważny jest Twój dobrostan?

W świecie pełnym ogromnej ilości bodźców i nowych wyzwań każdy miał swoją osobistą i bezpieczną przestrzeń. Dom, który wzmacnia relacje – zarówno tę ze sobą, jak i te z bliskimi.  Dom, dzięki któremu szybko zmieniająca się rzeczywistość będzie inspirująca, a nie męcząca. Nie projektujemy dla efektu, projektujemy dla dobrostanu.

Jak przebiega proces projektowania?

Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu, empatycznym zrozumieniu potrzeb każdego z naszych klientów oraz wiedzy z zakresu  psychologii pozytywnej i psychologii zdrowia.

Poznajemy Twoje potrzeby, preferencje i styl życia. Następnie tworzymy koncepcję projektową. Po zatwierdzeniu projektu, przechodzimy do szczegółowego planowania i realizacji, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie.

Co zyskasz?

Piękne wnętrza tworzone z myślą o dobrostanie mieszkańców, wraz z pełnym zakresem opieki – od początkowego projektu do finalnej realizacji.

Nasze podejście, oparte na empatii i psychologii, dostarcza wysoce spersonalizowanych, szytych na miarę projektów.

Czy ofertujemy również usługi nadzoru nad realizacją projektu?

Tak, oferujemy pełną obsługę, która obejmuje nie tylko projektowanie, ale również nadzór nad realizacją. Zapewniamy, że każdy detal jest wykonany zgodnie z planem, a cały proces przebiega sprawnie i zgodnie z harmonogramem.

Nasze wartości współpracy z klientem to...

Zrozumienie wybieramy empatię, zamiast założeń i osądzania.

Doświadczenie i rozwój, nie spoczywamy na laurach. Potencjał do rozwoju tkwi zarówno w sukcesach, jak i w niepowodzeniach.

Szacunek traktujemy każdego klienta, partnera i członka zespołu z uwagą i godnością.

Zaufanie i wzajemne wsparcie są dla nas kluczowe. Wierzymy, że „razem” znaczy „lepiej”.

Spokój, to nie tylko estetyka, to stan umysłu, którego pragniemy dla siebie i naszych klientów.

Czy ofertujemy usługi tylko w Polsce, czy również za granicą?

Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, niezależnie od lokalizacji.
Choć nasza główna działalność koncentruje się w Polsce, ze względu na kilka dużych realizacji, mamy również zespół współpracowników w Londynie.

Jesteśmy otwarci na współpracę międzynarodową i mamy doświadczenie w realizacjach w Berlinie, Graz, Turynie i Barcelonie.

OSOM GROUP to zespół doskonale zharmonizowanych profesjonalistów z doświadczeniem praktycznym i pasją do tworzenia wyjątkowych wnętrz.

Dzięki indywidualnemu podejściu potrafimy zrozumieć potrzeby inwestorów i przekształcić je w innowacyjne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania architektoniczne.

Kiedy wybierasz OSOM, wybierasz nie tylko projekt, ale także wsparcie.

Nasze przestronne biuro i wzorcownia są otwarte, abyś mógł zobaczyć, dotknąć i poczuć materiały na własne oczy. Tworzymy przestrzenie, które oddychają twoimi emocjami, nie tylko estetyczne wnętrza.

Projekty przez nas tworzone są owocem pracy osób, które dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, ale także inspirują się nawzajem do osiągnięcia coraz to nowych kreatywnych rozwiązań, aby wspierać Twój well-being. Poznaj OSOM TEAM.

mgr inż. Katarzyna Miller
Architektka
Architekt wnętrz i właściciel biura architektonicznego osom group Katarzyna Miller.
Architekt wnętrz i właściciel biura Osom Group Tomasz Jasiak.
mgr inż. Tomasz Jasiak
Architekt
Architekt wnętrz Joanna Kempińska.
mgr inż. Joanna Kempińska
Architektka
Architekt wnętrz Joanna Kurnyta.
mgr inż. Joanna Kurnyta
Architektka
Architekt wnętrz Aleksandra Pawłowska.
mgr inż. Aleksandra Pawłowska
Architektka
Architekt wnętrz Aleksandra Reda.
inż. Aleksandra Reda
Asystentka architektów
Architekt wnętrz Blanka Warszawska.
mgr inż. Blanka Warszawska
Architektka
Manager do spraw kluczowym klientów w biurze architektonicznym.
Marzena Głodkowska
Manager ds. kluczowych klientów

To jest mała część nas, lecz jeśli marzysz o przestrzeni, która odda Twoją historię, jesteśmy gotowi ją razem dla Ciebie stworzyć.