ZGODNY Z DUSZĄ MIEJSCA.
Przebudowa wnętrza strefy dziennej.
Przy przekształcaniu wnętrza nie zawsze konieczne jest generalny remont; istnieje możliwość wykreowania spójnej opowieści, podkreślające wyjątkowy charakter miejsca.
Lifting wnętrz wymaga pewnych ram projektowych, co sprawia, że istotne jest ostrożne i przemyślane podejście do zmian, jednocześnie dodając nową jakość i unikalność przestrzeni. Kluczowe są szczegółowe rozmowy z klientami o ich oczekiwaniach – zrozumienie, co chcą zachować, a jakie zmiany i efekt końcowy widzą. Nasi klienci chcieli zachować między innymi takie elementy jak: drewnianą podłogę, surowe stropy z widocznym szalunkiem, zabudowę kuchenną; sofę; żyrandol oraz tradycyjne portugalskie azulejos na ścianie. W pełni zaufali nam, aby stworzyć resztę wnętrza w oparciu o te unikalne elementy.
Tak narodziła się nasza koncepcja – gdzie piękno natury za oknem i wyrafinowane minimalistyczne formy współgrają ze sobą tworząc komfortowe i eleganckie wnętrze. To nasz cel – tworzyć piękno, które jest spójne z duszą i charakterem każdego miejsca.
Projektowanie komunikacji jest równie ważną strefą do opracowania jak i cała reszta domu. To dzięki dobrej aranżacji możemy wprowadzić spójny motyw, jak ich pokazać charakter domowników. W holu napotkaliśmy wyzwanie z różnymi wysokościami stropów oraz drzwi, ale to właśnie te nietypowe cechy stały dla nas inspiracją. Postanowiliśmy wykorzystać światło jako narzędzie do ujednolicenia i podkreślenia unikalnych elementów tej strefy. Elegancki ciemny fornir oraz złamana biel stały się naszą planetą, na której bazowaliśmy, tworząc minimalistyczną estetykę. Następnie wybraliśmy spersonalizowaną sztukę i elementy dekoracyjne, dzięki którym wszystko nabrało wyjątkowego stylu, stając się wymarzonym wnętrzem naszych klientów.