Komfort i Wyjątkowość.
Wnętrze apartamentu z charakterem.
To miejsce, w którym można odpocząć po ciężkim dniu, delektować się chwilą relaksu w saunie i cieszyć się błogą, rodzinną atmosferą.
Sesję zdjęciową tego wnętrza wykonaliśmy rok po tym jak zamieszkali tam właściciele. Może nie każdy o tym wie, ale zazwyczaj takie sesję wykonuje się od razu po zakończeniu realizacji, kiedy wszystko jest w stanie idealnym. Okazało się, że był to najlepszy czas jaki mogliśmy wybrać – wnętrze przepełnione życiem mieszkańców, przeszło testy wszystkich możliwych imprez rodzinnych oraz sprawdziło się przez wszystkich sytuacjach i sezonach.Projekt w stylu mid-century, usytuowany jest na nowoczesnym, luksusowym osiedlu. Apartament składa się z dwóch sypialni, gabinetu, eleganckiej łazienki dla gości, pokoju kąpielowego z sauną, części dziennej oraz tarasu, który otacza całą przestrzeń.
Ten apartament to nie tylko wystrój. To emocje i komfort, które są nieodłączną częścią życia jego mieszkańców.
W projekcie postawiliśmy na wysokiej jakości, ponadczasowe materiały. Drewniane podłogi, meble wykonane z forniru i płytki wielkoformatowe we wzór lastriko tworzą niepowtarzalny klimat. Biel ścian i jasny drewniany parkiet współgrają z meblami w ciemniejszym odcieniu forniru, tworząc przestrzeń, która emanuje spokojem.