top

ZESPÓŁ

Kasia Miller

mgr inż. architekt, założycielka i projektantka OSOM group oraz SoOSOM.

Doświadczenie zawodowe jako architekt w pracy dla dużych klientów komercyjnych zdobywała oraz rozwija od 2007 roku, współpracując z architektami Warszawskimi oraz Łódzkimi. Jej wielką pasją jest wzornictwo i psychologia projektowania, z której zrodził się pomysł na stworzenie SoOSOM i OSOM group. Empatyczna i i życzliwa. Dba o team. Według Kasi sukcesem OSOM jest rzetelny i zgrany zespół, który wspólnymi siłami dąży do ciągłego rozwoju firmy.

Numer uprawnień: 55/LOOKK/2013

Tomek Jasiak

mgr inż.architekt, założyciel OSOM group.
Laureat i uczestnik licznych polskich oraz międzynarodowych konkursów dla architektów.
Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2006 roku pracując dla wielu renomowanych biur.
W pracowni dba o standard projektowy, w którym przywiązuje uwagę do detali i rozwiązań technicznych. Ważne jest dla niego wdrażanie nowych technologii. To o nim mówi się, że jest w stanie bez słów rozpoznać i zrozumieć potrzeby klienta.

Mateusz Skonieczka

mgr inż.architekt, ukończył Politechnikę Łódzką. Od samego początku współtworzy markę OSOM. Architekt, rysownik, grafik, fotograf, a przede wszystkim pozytywnie zakręcony miłośnik dobrego designu,.
Pasjonują go wyrafinowane materiały i niepowtarzalne rozwiązania.

Asia  Witkowska

mgr inż.architekt, ukończyła Politechnikę Łódzką. W projektowaniu najważniejszym dla niej aspektem jest zachowanie odpowiednich proporcji i dobranie naturalnych materiałów. Uczy nas jak dbać o środowisko i pomagać zwierzakom.

Ola  Pawłowska

mgr inż.architekt, ukończyła Politechnikę Łódzką. Miłośniczka włoskiej kultury i języka. W architekturze uwielbia rewitalizację i łączenie starego z nowym. Potrafi płynnie przejść od projektu mebli po projekt instalacji grzewczej.

Monika Jaworska

mgr inż.architekt, ukończyła Politechnikę Łódzką. Urodzona organizatorka. Łączy kreatywny flow z bezbłędnymi rozwiązaniami technicznymi. Podróżuje i gra w gry planszowe, jednocześnie.

Kamil Bernacik

inż.architekt, ukończył Politechnikę Łódzką. Kamil to prawdziwy specjalista od inżynierii i technologii. Niezastąpiony na budowie. Jego miłością i pasją są samochody, których marki potrafi rozpoznać nawet po zapachu.

Asia Kurnyta

inż.architekt, studiuje na Politechnice Łódzkiej. Asia, to dusza artysty. Wierzy, że kreacja naszego otoczenia wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zachowanie. Oprócz wnętrz uwielbia grafikę i małe formy przemysłowe.

KONTAKT

BĄDŹMY W KONTAKCIE!
biuro@osomgroup.pl
ADRES
Kopernika 36,
90-552 Łódź