Przestrzeń z Duszą.
Wnętrze wzorowane na Mid-Century.
Poczucie nieskrępowanej przestrzeni i obfitość naturalnego światła tworzą niebywały komfort w tym wnętrzu.
Kiedy usłyszeliśmy od klientów ,,wiemy, że zrobicie to wnętrze najlepiej” było nam bardzo miło i wiedzieliśmy, że czeka nas sporo frajdy. Od zawsze mamy duży sentyment do stylu Mid-Century, a zaufanie klientów sprawiło, że praca nad projektem była inspirującą zabawą kolorami, materiałem i ikonami designu.Nasze wnętrze jest hołdem dla charakteru i ponadczasowego stylu mid-century modern, dostosowanego do współczesności.
Projekt zabudowy kuchennej w domu jednorodzinnym na Śląsku. Ekskluzywne aranżacje wnętrz - Nasza firma. Tworzymy ekskluzywne projekty wnętrz.
Eleganckie meble, ciemne drewno i misternie rozrzeźbiony sufit strefy dziennej doskonale wpisują się w nastrój wnętrz. Inspirujemy się architekturą, meblami i dekoracjami z lat 40., 50. i 60. XX wieku, tworząc przestrzeń o jasnych liniach i dużą ilością naturalnego światła.
Korzystamy z naturalnych materiałów, takich jak drewno, skóra i kamień, aby osiągnąć pożądany efekt.Strefa dzienna, rozciągająca się na dwie kondygnacje, ma działanie kojące na naszą percepcję i psychikę.Dodatkowo, projekt zawiera wyjątkową galerię obrazów, znajdującą się nad salonem, wraz z wydzieloną strefą prywatną, co dodaje mu jeszcze więcej charakteru i funkcjonalności.