UKOJENIE W GŁĘBI CZERNI.
Lifting wnętrza apartamentu Złota 44 Warszawa.
Nie trzeba zmieniać dobrych rzeczy, lecz szukać w nich inspiracji i możliwości wtórnego wykorzystania, nadając im lepszy charakter.
Podczas prac nad projektem wnętrza przy ul. Złotej 44 w Warszawie, wykorzystaliśmy istniejące elementy, takie jak posadzka czy korpusy zabudowy meblowej. Dzięki temu udało się uniknąć niepotrzebnego marnotrawstwa dobrych materiałów. Takie działanie odzwierciedla nie tylko szacunek do materiałów i wykonanej pracy, ale także pozwala zachować pewną ciągłość dla użytkowników przestrzeni, minimalizując niepokój związany ze żmudnym procesem remontu.
Nasze podejście? Zmiana bez konieczności rezygnacji z tego, co już wygodne i wartościowe.
We wnętrzu zachowaliśmy wygodną sofę, odświeżyliśmy posadzkę, a stół w jadalni zyskał większą praktyczność dzięki obrotowej tacy. Projektowanie wnętrz dla nas to nie tylko zmiany od zera, to czułość wobec detali, poprawa ergonomii i dostrzeżenie potencjału istniejących elementów. Tworzenie odnowy wnętrz otworzyła przed nami zupełnie nowy wymiar projektowania i dobrostanu. Zbliżamy się do potrzeb klientów z innej perspektywy, śledząc, jak ich życie i upodobania ewoluują.