Kasia i Tomek, założyciele i właściciele OSOM, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, ale także bogate umiejętności biznesowe, uczyniły z nas nie tylko wyróżniającą się markę, ale prawdziwego partnera dla naszych klientów.

Naszą filozofią jest nie tylko tworzenie zachwycających estetyką wnętrz, ale przede wszystkim projektowanie przestrzeni, które odzwierciedlają duszę i tryb życia naszych klientów.

To właśnie nasza zdolność do empatii i słuchania sprawia, że każdy projekt staje się wyjątkową opowieścią.

OSOM GROUP to zespół, stanowimy doskonale zharmonizowaną grupę, składającą się z profesjonalistów z doświadczeniem praktycznym
oraz pasją do tworzenia wyjątkowych wnętrz.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu potrafimy zrozumieć potrzeby i oczekiwania inwestorów przekształcając je w innowacyjne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania architektoniczne.

Projekty przez nas tworzone są owocem pracy wyjątkowych osób, którzy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, ale także inspirują się nawzajem do osiągnięcia coraz to nowych kreatywnych rozwiązań – poznaj OSOM TEAM.

Kiedy wybierasz OSOM, wybierasz nie tylko projekt, ale także wsparcie. Nasze przestronne biuro i wzorcownia są otwarte dla ciebie, abyś mógł zobaczyć, dotknąć i poczuć materiały na własne oczy. Tworzymy nie tylko estetyczne wnętrza, ale także przestrzenie, które oddychają twoimi emocjami.

Katarzyna Miller
Architekt
Tomasz Jasiak
Architekt
Joanna Kempińska
Architekt
Dagmara Nazarenko
Architekt
Aleksandra Pawłowska
Architekt
Kamil Bernacik
Architekt
Blanka Warszawska
Architekt
Joanna Kurnyta
Architekt
Aleksandra Reda
Asystentka Architekta
Marzena Głodkowska
Manager ds. kluczowych klientów