WNĘTRZA PRYWATNE - PROJEKTY

Vastu shastra wnętrze strefy dziennej

Dom w duchu Vastu shastra Warszawa - W.160

Projekt wnętrz w ideologii Vastu shastra w Warszawie.
Japoński minimalizm połączony ze skandynawskim ciepłem to styl wnętrza w duchu ideologii Vastu shastra w Warszawie.

Apartament Wilanów Warszawa - W.129

Apartament na warszawskim Wilanowie to ukłon do naturalnych materiałów i egzotycznego stylu BOHO.

Apartament Łódź - Ł.135

Apartament w stylu mid-century na nowoczesnym osiedlu w Łodzi to nasz kolejne wyzwanie projektowe. 110-metrowy apartament składa się z dwóch sypialni, gabinetu, łazienki dla gości, pokoju kąpielowego z sauną, części dziennej oraz tarasu dookoła całości.

Dom Warszawa Włochy - W.148

Projekt domu we Warszawskich Włochach to minimalizm w połączeniu z dobrym designem i harmonią. 

Apartament Artystyczny Żoliborz - W.131

Apartament na warszawskim Żoliborzu to kreacja stylu loftowego w niebywałej przestrzeni. Praca nad tym projektem to czysta przyjemność! Łączenie ze sobą elementów industrialnych, artdecowskich oraz vintage stworzył spójny efekt.

Dom w dzielnicy Popioły, w Łodzi - Ł.71

Dzielnica Popioły w Łodzi wielu kojarzy się z łonem natury oraz piękną korelacją pomiędzy nową i starą architekturą willową. W realizacji tego domu położyliśmy duży nacisk na naturalne materiały: kamień i drewno. Piękne okna wpuszczające światło i utrzymujące kontakt z otaczającym lasem, stanowi dekorację wnętrza. 

Willa Ksawerów - KS.02

Duża przestrzeń opracowania oraz wymarzona przez Klientów stylistyka art-deco były wspaniałym wyzwaniem projektowym. Stonowane kolory, unikalne formy, dopracowane detale oraz luksusowe dodatki tworzą wnętrze eleganckie i przyjazne zarazem.

Apartament Łódź - Ł.102

Świadome projektowanie to nie tylko rozplanowanie odpowiedniego układu funkcjonalnego, ale także łączenie ze sobą styli i wizji inwestora. W tym projekcie udało się stworzyć modernistyczne wnętrze o temperamentnej formie i eleganckim stylu.

Dom Konstancin Jeziorna - KJ.49

Stworzyliśmy projekt który szanują piękno otaczającego go krajobrazu. Łącząc ze sobą szyk minimalizmu oraz ciepło drewna. Przemyślana prostota zabudowy, delikatne barwy i duże przeszklenia nadają aranżacji elegancji. Jednocześnie tworzą przytulny, domowy klimat.

Mieszkanie w Łodzi

Mieszkanie w Łodzi - Ł.143

Nasi klienci pragnęli minimalistycznego mieszkania w rodzinnym i domowym klimacie. Jednocześnie miało być ono wyrafinowane i szykowne. Wykorzystaliśmy w projekcie delikatne i naturalne materiały, tworząc harmonię miejsca. Skrupulatne rozplanowanie oświetlenie oraz Złote dodatki dodają aranżacji luksusowego charakteru. 

Dom w Łodzi- Ł.139

Wnętrze domu w Łodzi to wyrafinowana prostota projektowania ze szlachetnych materiałów. Funkcjonalność wnętrza i elementów wyposażenia nie oznacza ascetycznych, prostych form, lecz bawi się kolorem i organicznymi kształtami.

Dom na Rudzie w Łodzi – Ł.68 => Osom biuro architektoniczno - projektowe w Łodzi

Dom na Rudzie w Łodzi - Ł.68

Marzeniem klientów i ważnym elementem strefy dziennej była otwarta antresola z dużą biblioteką. Domowa atmosfera została stworzona dzięki jasnym kolorom i delikatnym materiałom. Światło wpadające z różnych stron przez okna dachowe i duże przeszklenia tworzy słoneczne i przytulne wnętrze.

Mieszkanie w Łodzi

Mieszkanie w Łodzi- Ł.72

Projekt mieszkania w Łodzi ukazuje potęgę czarnego koloru w kreowaniu przestrzeni. Zachowanie prostych form oraz dbałość przy doborze odcieni drewna oraz szarości dodatkowo nadały wnętrzom niepowtarzalny efekt. Wspaniałym tłem dla tych rozwiązań są nasłonecznione, wysokie i przestronne pomieszczenia.

Dom w Łodzi

Dom w Łodzi- Ł.53

W projekcie tym znajdziecie dużo inspiracji.   Spójność barw materiałów i sposobu aranżowania oświetlenia dają niesamowity rezultat.  Efekt zaskoczenia tworzy układu strefy dziennej z dwukondygnacyjnym salonem, gdzie znalazł się idealnie wkomponowany w ścianę  kominek.

Mieszkanie Warszawa

Mieszkanie w Warszawie- W.93

Układ strefy dziennej oraz  podział barw w pomieszczeniach,  okazały się strzałem w dziesiątkę.  Wykorzystanie  pozłacanych elementów, wydobyły z wnętrza niesamowity klimat. Trwałość  i szlachetność  materiałów, a także odpowiedni dobór  mebli,  skupia uwagę widza na  każdy mały szczególe.  Po prostu uwielbiamy tą realizację. 

Apartament w Warszawie

Apartament w Warszawie- W.102

Projekt wnętrz apartamentu miał być elegancki i kobiecy. Życzeniem Właścicielki było nawiązanie do stylu art-deco z wykorzystaniem szlachetnych materiałów oraz jasnych barw. Okrągłe formy, ponadczasowe materiały oraz delikatne detale podkreśliły ten efekt i nadały wyjątkowego charakteru.

Mieszkanie w Warszawie

Mieszkanie w Warszawie - W.126

Charakterystyczne dla tego projektu jest zastosowanie  naturalnych barwy ziemi oraz dbałość o detale. Za to elementami spajające wnętrze to wykorzystanie jasne drewna oraz czarnych, stalowych elementów. Taka aranżacja to prawdziwy zen i poczucie domowości. 

Apartament w Warszawie

Apartament w Warszawie - W.83

Projekt apartamentu w Warszawie miał podkreślić zamiłowanie Właścicieli do afrykańskiej kultury. We wnętrzu dominuje czarny kolor, który wraz z drewnem i bielą tworzy eleganckie tło dla pamiątek z podróży. Przemyślany w każdym detalu podział funkcji i kształt zabudowy wprowadza do apartamentu ład i harmonię.