top

WNĘTRZA PRYWATNE - PROJEKTY

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki - GM.01

Oto realizacja projektu wnętrza mieszkania w Grodzisku Mazowieckim. Charakterne, jednocześnie kobiece wnętrze mieszkania. Nieszablonowe układy pomieszczeń zainspirowały nas do zaprojektowania wnętrza, które przy indywidualnym podejściu stały się spójne i funkcjonalne.

Apartament Artystyczny Żoliborz - W.131

Apartament na warszawskim Żoliborzu to kreacja stylu loftowego w niebywałej przestrzeni. Praca nad tym projektem to czysta przyjemność! Łączenie ze sobą elementów industrialnych, artdecowskich oraz vintage stworzył spójny efekt.

Apartament Artystyczny Żoliborz - W.132

Apartament na warszawskim Żoliborzu to nowoczesne, a zarazem klasyczne wnętrze. Biel i szarości dominują w kolorach ścian, mebli i podłogi. Jasne barwy sprawiają, że wnętrze wydaje się przestronniejsze.

Apartament Łódź – Ł.102

Świadome projektowanie to nie tylko rozplanowanie odpowiedniego układu funkcjonalnego, ale także łączenie ze sobą styli i wizji inwestora. W tym projekcie udało się stworzyć modernistyczne wnętrze o temperamentnej formie i eleganckim stylu.

Dom Jedlicze koło Łodzi - JB.01

Motywem przewodnim projektu jest natura. Stąd w naszym projekcie wykorzystujemy drewno i zieleń, przełamując to delikatnymi dodatkami. Oprócz soczystych grafik florystycznych, charakteru nadają czarne elementy stalowe.

Projekt wnętrza domu Konstancin Jeziorna - KJ.49

Naszym założeniem było stworzenie projektu wnętrz szanującego piękno otaczającego go krajobrazu. Przestronne, jasne pomieszczenia z odcieniami drewna stanowią jego dopełnienie. Przemyślana prostota zabudowy, w połączeniu z delikatnymi barwami i dużymi przeszkleniami nadają aranżacji elegancji. Jednocześnie tworzą przytulny, domowy klimat.

Dom Ksawerów - KS.02

Duża przestrzeń opracowania oraz wymarzona przez Klientów stylistyka art-deco były wspaniałym wyzwaniem projektowym. Stonowane kolory, unikalne formy, dopracowane detale oraz luksusowe dodatki tworzą wnętrze eleganckie i przyjazne zarazem.

Mieszkanie w Łodzi

Mieszkanie w Łodzi - Ł.143

Nasi klienci pragnęli minimalistycznego mieszkania w rodzinnym i domowym klimacie. Jednocześnie miało być ono wyrafinowane i szykowne. Wykorzystaliśmy w projekcie delikatne i naturalne materiały, tworząc harmonię miejsca. Skrupulatne rozplanowanie oświetlenie oraz Złote dodatki dodają aranżacji luksusowego charakteru. 

Dom na Rudzie w Łodzi – Ł.68 => Osom biuro architektoniczno - projektowe w Łodzi

Dom na Rudzie w Łodzi - Ł.68

Marzeniem klientów i ważnym elementem strefy dziennej była otwarta antresola z dużą biblioteką. Domowa atmosfera została stworzona dzięki jasnym kolorom i delikatnym materiałom. Światło wpadające z różnych stron przez okna dachowe i duże przeszklenia tworzy słoneczne i przytulne wnętrze.

Dom w Łodzi

Dom w Łodzi w dzielnicy Popioły- Ł.71

Przestrzeń części dziennej jest zaprojektowana w taki sposób, aby przy  otwartych  części dziennej , odnosić wrażenie przytulności i intymności miejsca.  Pomieszczenia znajdujące się na piętrze przeznaczone są dla domowników. Dostosowane do potrzeba każdego z członków rodziny.

Mieszkanie w Łodzi

Mieszkanie w Łodzi- Ł.72

Projekt mieszkania w Łodzi ukazuje potęgę czarnego koloru w kreowaniu przestrzeni. Zachowanie prostych form oraz dbałość przy doborze odcieni drewna oraz szarości dodatkowo nadały wnętrzom niepowtarzalny efekt. Wspaniałym tłem dla tych rozwiązań są nasłonecznione, wysokie i przestronne pomieszczenia.

Dom w Łodzi

Dom w Łodzi- Ł.53

W projekcie tym znajdziecie dużo inspiracji.   Spójność barw materiałów i sposobu aranżowania oświetlenia dają niesamowity rezultat.  Efekt zaskoczenia tworzy układu strefy dziennej z dwukondygnacyjnym salonem, gdzie znalazł się idealnie wkomponowany w ścianę  kominek.

Mieszkanie Warszawa

Mieszkanie w Warszawie- W.93

Układ strefy dziennej oraz  podział barw w pomieszczeniach,  okazały się strzałem w dziesiątkę.  Wykorzystanie  pozłacanych elementów, wydobyły z wnętrza niesamowity klimat. Trwałość  i szlachetność  materiałów, a także odpowiedni dobór  mebli,  skupia uwagę widza na  każdy mały szczególe.  Po prostu uwielbiamy tą realizację. 

Apartament w Warszawie

Apartament w Warszawie- W.102

Projekt wnętrz apartamentu miał być elegancki i kobiecy. Życzeniem Właścicielki było nawiązanie do stylu art-deco z wykorzystaniem szlachetnych materiałów oraz jasnych barw. Okrągłe formy, ponadczasowe materiały oraz delikatne detale podkreśliły ten efekt i nadały wyjątkowego charakteru.

Mieszkanie w Warszawie

Mieszkanie w Warszawie- W.104

Połączenie bieli z  wyrazistymi kolorami oraz minimalizmem okazało się strzałem w dziesiątkę.  W projekcie ważne były dla nas  naturalne materiały tkanin oraz delikatne formy zabudowy meblarskiej.  Za to świetlenie wydobyło z mieszkania jego charakter. 

Mieszkanie w Warszawie

Mieszkanie w Warszawie - W.126

Charakterystyczne dla tego projektu jest zastosowanie  naturalnych barwy ziemi oraz dbałość o detale. Za to elementami spajające wnętrze to wykorzystanie jasne drewna oraz czarnych, stalowych elementów. Taka aranżacja to prawdziwy zen i poczucie domowości. 

Apartament w Warszawie

Apartament w Warszawie - W.83

Projekt apartamentu w Warszawie miał podkreślić zamiłowanie Właścicieli do afrykańskiej kultury. We wnętrzu dominuje czarny kolor, który wraz z drewnem i bielą tworzy eleganckie tło dla pamiątek z podróży. Przemyślany w każdym detalu podział funkcji i kształt zabudowy wprowadza do apartamentu ład i harmonię.