top

PROJEKTY

1. Etapy projektu

Poznajemy się
POZNAJEMY SIĘ.

Telefonicznie lub osobiście. Pokazujemy Ci nasze dotychczasowe projekty lub te, które interesują Cię najbardziej. Rozmawiamy o potrzebach i wytycznych.
Omawiamy  pierwszy raz rzut Twojego mieszkania. Ustalamy jak wygląda nasz zakres prac… Podpisujemy umowę. 

Inwentaryzacja
ETAP I   INWENTARYZACJA 

 
Wizja lokalna jest dla nas bardzo ważna. 

Mierzymy pomieszczenia inwestycji metoda laserową, a następnie wprowadzamy pomiary do dedykowanych programów komputerowych. Sporządzenie inwentaryzacji jest dla nas bazą do kolejnych działań. 

Koncepcja
ETAP II  KONCEPCJA UKŁADÓW FUNKCJONALNYCH 

Na tym etapie pokażemy Ci nasze rozwiązania aranżacji przestrzeni, dostosowując się nie tylko do układu pomieszczeń, ale również Twojej wizji. Pokażemy Ci je w formie rzutów 2D w wielu rozwiązaniach (nie mniej niż 3).

2. Wnętrza prywatne – projekty

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki - GM.01

Oto realizacja projektu wnętrza mieszkania w Grodzisku Mazowieckim. Charakterne, jednocześnie kobiece wnętrze mieszkania. Nieszablonowe układy pomieszczeń zainspirowały nas do zaprojektowania wnętrza, które przy indywidualnym podejściu stały się spójne i funkcjonalne.

Apartament w Łodzi - Ł.102

Świadome projektowanie to nie tylko rozplanowanie odpowiedniego układu funkcjonalnego, ale także łączenie ze sobą styli i wizji inwestora. W tym projekcie udało się stworzyć modernistyczne wnętrze o temperamentnej formie i eleganckim stylu.

Dom Jedlicze koło Łodzi - JB.01

Motywem przewodnim projektu jest natura. Stąd w naszym projekcie wykorzystujemy drewno i zieleń, przełamując to delikatnymi dodatkami. Oprócz soczystych grafik florystycznych, charakteru nadają czarne elementy stalowe.

3. Wnętrza komercyjne – projekty

Recepcja-Lofty u Scheiblera

Projekt głównej recepcji tak ogromnego założenia jakim są Lofty u Scheiblera w Łodzi potraktowaliśmy jako proces, któremu warto poświęcić dużo uwagi, aby osiągnąć oczekiwany efekt.

Restauracja Shizen Warszawa Białołęka

Restauracja Shizen to nowoczesne i proste wnętrze, oparte jest na naturalnych materiałach takich jak drewno oraz kamień. Wyróżniającym się w nim elementem jest kolorowy mural przedstawiający japońskie kwiaty i ryby, nawiązując tym samym tematycznie do kraju kwitnącej wiśni.

Mieszkanie w Łodzi

Hotel Apart w Krakowie

Hotel Apart w Krakowie to pełne światła, przestronne pokoje, apartamenty oraz sala restauracyjna spajają elementy drewniane w postaci kompozycyjnych układów paneli ściennych.