Sushi Bar Shizen.
Smaki i barwy Japonii.
Restauracja to miejsce, gdzie smaki spotykają się z estetyką, a goście mogą doświadczyć nie tylko zapachów i smaków potraw, ale także atmosferę Japonii dzięki naszej aranżacji wnętrza.
Od kilkunastu lat zespół OSOM ma jedną, nie zmieniającą się tradycje – Wigilia i świętowanie innych ważnych okazji nie może odbyć się bez sushi z naszej ulubionej suszarni w mieście. Cieszyliśmy się bardzo kiedy dostaliśmy możliwość zaaranżowania magicznego świata w restauracji SHIZEN, gdzie chcieliśmy przenieść Was w podróż do serca Japonii.
Projekt wnętrza sushi baru - część z wysokimi stolikami.
Projekt wnętrza baru z sushi.
Projekt wnętrza sushi Baru SHEIZEN.
Wnętrze SHIZEN łączy nowoczesność z tradycją. Prosty, elegancki charakter projektu opiera się na naturalnych materiałach, takich jak drewno i kamień, które nadają przestrzeni ciepła i autentyczności.
Ale to nie wszystko – naszym wyjątkowym akcentem jest kolorowy mural, przedstawiający kwiaty i karpe japońskie. To dzieło sztuki nawiązuje do kraju kwitnącej wiśni i wzbogaca wnętrze o głębię i emocje. W SHIZEN nie chodzi jedynie o jedzenie sushi, to także podróż do serca japońskiej kultury.