Wnętrze Beauty Bar.
Twoje Miejsce Urody i Relaksu.
Rozpoczęliśmy projekt Beauty Bar z fascynacją, wiedząc, że tworzymy coś więcej niż zwykły salon kosmetyczny – wnętrze pełne inspiracji i piękna.
To miejsce, w którym dbanie o urodę to tylko część przyjemności. To także przestrzeń, w której możesz spędzić czas z przyjaciółmi, ciesząc się jednocześnie luksusowymi usługami kosmetycznymi i koktajl barem. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i relaksie, oferując niezapomniane doświadczenia. Beauty Bary to trend, który dopiero rozwija się w Polsce. Takie wnętrza oferują klientom wygodny dostęp do szerokiego asortymentu kosmetyków i usług kosmetycznych, tworząc unikalne miejsce spotkań i pielęgnacji.
Wnętrze Beauty Bar.
Wnętrze Beauty Bar.
Wnętrze Beauty Bar.
Projekt Beauty Bar to dla nas nie tylko wyzwanie projektowe, ale także spełnienie marzenia o tworzeniu miejsc, w których nasi klienci mogą doświadczyć troski o ich samopoczucie, zdrowy wygląd oraz relaks, w niepowtarzalnym otoczeniu.
To miejsce, gdzie uroda spotyka się z koncepcją „clean beauty”, co stanowi dodatkowy atut przyciągający tych i było naszym punktem odniesienia do tworzenia wnętrza – czystego, naturalnego, jednocześnie bardzo eleganckiego i wyrafinowanego.