Jeśli chcesz coś zaprojektować to znaczy, że jest dla Ciebie ważne.

Wyzwalacz konfliktów czy szansa na rozwój?

Jeśli zastanawiasz się nad zaprojektowaniem czegoś, to znaczy, że dla Ciebie jest to ważne. Ta prosta prawda stanowi fundament każdego procesu projektowego. Bez względu na intensywność Twojego zaangażowania, przechodzisz przez proces kreatywny, który wymaga czasu i uwagi.

Może tym razem chcesz przejść ten proces bardziej świadomie, z większą ilością narzędzi, aby Twoje miejsce do życia było jeszcze bardziej komfortowe. Właśnie tu zaczyna się siła współpracy w projektowaniu.

Poznając Twoje rytuały, ulubione materiały, pasje i estetykę, możemy zacząć wprowadzać zmiany na lepsze. Chcemy nadać nowe znaczenie przestrzeni, w której chcesz:

– żyć wygodnie i doświadczać 

– integrować się z bliskimi

– być elastycznym

– uchwycić swój indywidualny charakter 

– rozwijać się i wyciszyć

– zdrowych: materiałów, światła, wody, powietrza

Każdy etap wymaga swojego czasu i uwagi.

Analizujemy, szukamy inspiracji, kreatywnie rozwiązujemy problemy, opracowujemy koncepcje, prowadzimy proces wykonawczy, aż w końcu przystępujemy do realizacji. Po zakończeniu projektu nadal jesteśmy obecni, pomagając Ci doświadczać i cieszyć się nową przestrzenią.

Odpowiednie Pytania - Kluczem do Sukcesu

Każda rzecz, którą możemy przeanalizować, nie jest problemem, lecz okazją w przebraniu. Od początku drogi musimy wykonać sporo wysiłku i zadawać jak najwięcej pytań, nawet gdy odpowiedzi nie są jednoznaczne. 

Jeśli któryś z etapów zostanie pominięty, możemy spodziewać się tego samego diagramu, tylko w innej kolejności.

Jak mawiał dziadek Tomka – ,,Wszystko jest proste, tylko trzeba się nad tym chwilę zastanowić.”

Projektowanie przestrzeni życiowej to proces wymagający współpracy i zaufania. Często zadajemy kilka razy te same pytania, obserwujemy, szukamy powiązań w Twoim rozumieniu przestrzeni. Czasami cofamy się do tyłu, aby móc pójść naprzód, ale ostatecznie projektujemy nowe, lepsze miejsce.