top

ETAPY PROJEKTU

Poznajemy się
POZNAJEMY SIĘ.

Telefonicznie lub osobiście. Pokazujemy Ci nasze dotychczasowe projekty lub te, które interesują Cię najbardziej. Rozmawiamy o potrzebach i wytycznych.
Omawiamy  pierwszy raz rzut Twojego mieszkania. Ustalamy jak wygląda nasz zakres prac… Podpisujemy umowę. 

Inwentaryzacja
ETAP I   INWENTARYZACJA 

 
Wizja lokalna jest dla nas bardzo ważna. 

Mierzymy pomieszczenia inwestycji metoda laserową, a następnie wprowadzamy pomiary do dedykowanych programów komputerowych. Sporządzenie inwentaryzacji jest dla nas bazą do kolejnych działań. 

Koncepcja
ETAP II  KONCEPCJA UKŁADÓW FUNKCJONALNYCH 

Na tym etapie pokażemy Ci nasze rozwiązania aranżacji przestrzeni, dostosowując się nie tylko do układu pomieszczeń, ale również Twojej wizji. Pokażemy Ci je w formie rzutów 2D w wielu rozwiązaniach (nie mniej niż 3).

Moodboard
ETAP III  MOODBOARD 

To wstęp do wizualizacji, lecz uważamy go za fundamentalny. 

Po wcześniejszym poznaniu Twoich inspiracji stworzymy pierwsze odtworzenie tekstur oraz materiałów użytych w Twoim projekcie.  Moodboard pokazuje zamysł oraz namacalnie uświadomi Ci odwzorowanie materiałów w wizualizacjach.

Wizualizacje => Osom biuro architektoniczno - projektowe w Łodzi
ETAP IV  WIZUALIZACJE 

Służą one do zwizualizowania wcześniej ustalonych koncepcji. Pokazuje również zaprojektowane przez meble, oświetlenie oraz inne elementy. 

 
Rozmowy
ROZMOWY 

To nie etap lecz potrzeba. Poznajemy w taki sposób nasze punkty widzenia.

Wprowadzamy nowe udogodnienia w projekcie oraz lepiej dostosujemy się do Twoich potrzeb. Spotkania usprawnią naszą komunikację i analizowanie kolejnych postępów projektu.

 
Rysunki wykonawcze
ETAP V RYSUNKI WYKONAWCZE 

Po zatwierdzeniu naszych dotychczasowych ustaleń przechodzimy do etapu, w którym wykonujemy dopracowane w detalach rysunki techniczne.  Posłużą do odtworzenia wszystkich elementów projektowanych dla firm wykonawczych. Od elektryka po stolarza.

 
Kosztorys => Osom biuro architektoniczno - projektowe w Łodzi
ETAP VI KOSZTORYS 

Wykonujemy zestawienie wszystkich elementów wykorzystanych w projekcie wraz z usługami remontowo-budowlanymi.. Są tam wyceny produktów i usług, sprawdzonych oraz cenionych przez nas firm.

 
Nadzór autorski => Osom biuro architektoniczno - projektowe w Łodzi
ETAP VII  NADZÓR AUTORSKI Z REALIZACJĄ POD KLUCZ

Nasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowym  prowadzeniu budów da Ci możliwość powierzyć nam Twój remont aż do pełnej realizacji.