ZESPÓŁ

Kasia Miller

mgr inż. architekt, założycielka i projektantka OSOM group.

Doświadczenie zawodowe jako architekt w pracy dla dużych klientów komercyjnych zdobywała oraz rozwija od 2007 roku, współpracując z architektami Warszawskimi oraz Łódzkimi. Jej wielką pasją jest wzornictwo i psychologia projektowania, z której zrodził się pomysł na stworzenie OSOM group. Empatyczna i i życzliwa. Dba o team. Nadzoruje jego pracę i uczestniczy w procesie projektowym. Według Kasi sukcesem OSOM jest rzetelny i zgrany zespół, który wspólnymi siłami dąży do ciągłego rozwoju firmy.

Numer uprawnień: 55/LOOKK/2013

Tomek Jasiak

mgr inż.architekt, założyciel OSOM group.

Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2006 roku pracując dla wielu renomowanych biur. Obecnie reprezentuje klientów jako ich inwestor zastępczy i nadzoruje wszystkie inwestycje pod klucz.
W pracowni dba o standard projektowy, w którym przywiązuje uwagę do detali i rozwiązań technicznych. Ważne jest dla niego wdrażanie nowych technologii. To o nim mówi się, że jest w stanie bez słów rozpoznać i zrozumieć potrzeby klienta.

Asia Kempińska 

mgr inż.architekt, ukończyła Politechnikę Łódzką. W projektowaniu najważniejszym dla niej aspektem jest zachowanie odpowiednich proporcji i dobranie naturalnych materiałów. Uczy nas jak dbać o środowisko i pomagać zwierzakom.

Ola  Pawłowska

mgr inż.architekt, ukończyła Politechnikę Łódzką. Miłośniczka włoskiej kultury i języka. W architekturze uwielbia rewitalizację i łączenie starego z nowym. Potrafi płynnie przejść od projektu awangardowych mebli po projekt instalacji grzewczej.

Kamil Bernacik

inż. architekt, ukończył Politechnikę Łódzką. Kamil to prawdziwy specjalista od inżynierii i technologii. Niezastąpiony koordynator na budowie. Jego miłością i pasją są samochody, których marki potrafi rozpoznać nawet po zapachu.

Asia Kurnyta

mgr inż. architekt, ukończyła Politechnikę Łódzką. Doświadczenie zdobywała podczas programów studiów we Włoszech, Francji i na Ukrainie. Wierzy, że kreacja naszego otoczenia wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zachowanie. Oprócz wnętrz uwielbia grafikę i małe formy przemysłowe.

KONTAKT

BĄDŹMY W KONTAKCIE!
[email protected]
ADRES
Kopernika 36,
90-552 Łódź