PROJEKTY

2. Wnętrza prywatne – projekty

Dom w duchu Vastu shastra Warszawa - W.160

Projekt wnętrz w ideologii Vastu shastra w Warszawie.
Japoński minimalizm połączony ze skandynawskim ciepłem to styl wnętrza w duchu ideologii Vastu shastra w Warszawie. 

Apartament w Łodzi - Ł.135

Apartament w stylu mid-century na nowoczesnym osiedlu w Łodzi to nasz kolejne wyzwanie projektowe. 110-metrowy apartament składa się z dwóch sypialni, gabinetu, łazienki dla gości, pokoju kąpielowego z sauną, części dziennej oraz tarasu dookoła całości.

osom. biuro architektoniczno-projektowe

Apartament Wilanów Warszawa – W.129

Inwestorom zależało na wykorzystaniu kilku mebli w stylu vintage oraz znalezieniu miejsca na rozwieszenie ich kolekcji obrazów. Na prośbę Inwestorki w apartamencie powstały dwie strefy-dziecięca (sypialnia i łazienka dziewczynek) oraz przeznaczona dla dorosłych.

3. Wnętrza komercyjne – projekty

Recepcja-Lofty u Scheiblera

Projekt głównej recepcji tak ogromnego założenia jakim są Lofty u Scheiblera w Łodzi potraktowaliśmy jako proces, któremu warto poświęcić dużo uwagi, aby osiągnąć oczekiwany efekt.

Restauracja Shizen Warszawa Białołęka

Restauracja Shizen to nowoczesne i proste wnętrze, oparte jest na naturalnych materiałach takich jak drewno oraz kamień. Wyróżniającym się w nim elementem jest kolorowy mural przedstawiający japońskie kwiaty i ryby, nawiązując tym samym tematycznie do kraju kwitnącej wiśni.

Hotel butikowy

Hotel Apart w Krakowie

Hotel Apart w Krakowie to pełne światła, przestronne pokoje, apartamenty oraz sala restauracyjna spajają elementy drewniane w postaci kompozycyjnych układów paneli ściennych.