ETAPY PROJEKTU

POZNAJMY SIĘTelefonicznie lub osobiście. Pokazujemy Ci nasze dotychczasowe projekty lub te, które interesują Cię najbardziej. Rozmawiamy o potrzebach i wytycznych. Omawiamy  pierwszy raz rzut Twojego mieszkania. Ustalamy jak wygląda nasz zakres prac… Podpisujemy umowę.
ETAP I INWENTARYZACJAWizja lokalna jest dla nas bardzo ważna.  Mierzymy pomieszczenia inwestycji metoda laserową, a następnie wprowadzamy pomiary do dedykowanych programów komputerowych. Sporządzenie inwentaryzacji jest dla nas bazą do kolejnych działań.
ETAP II KONCEPCJA UKŁADÓW FUNKCJONALNYCHNa tym etapie pokażemy Ci nasze rozwiązania aranżacji przestrzeni, dostosowując się nie tylko do układu pomieszczeń, ale również Twojej wizji. Pokażemy Ci je w formie rzutów 2D w wielu rozwiązaniach (nie mniej niż 3).
ETAP III MOODBOARDTo wstęp do wizualizacji, lecz uważamy go za fundamentalny.  Po wcześniejszym poznaniu Twoich inspiracji stworzymy pierwsze odtworzenie tekstur oraz materiałów użytych w Twoim projekcie.  Moodboard pokazuje zamysł oraz namacalnie uświadomi Ci odwzorowanie materiałów w wizualizacjach.
ETAP IV WIZUALIZACJESłużą one do zwizualizowania wcześniej ustalonych koncepcji. Pokazuje również zaprojektowane przez meble, oświetlenie oraz inne elementy.
ROZMOWYTo nie etap lecz potrzeba. Poznajemy w taki sposób nasze punkty widzenia. Wprowadzamy nowe udogodnienia w projekcie oraz lepiej dostosujemy się do Twoich potrzeb. Spotkania usprawnią naszą komunikację i analizowanie kolejnych postępów projektu.
ETAP V RYSUNKI WYKONAWCZEPo zatwierdzeniu naszych dotychczasowych ustaleń przechodzimy do etapu, w którym wykonujemy dopracowane w detalach rysunki techniczne.  Posłużą do odtworzenia wszystkich elementów projektowanych dla firm wykonawczych. Od elektryka po stolarza.
ETAP VI KOSZTORYSWykonujemy zestawienie wszystkich elementów wykorzystanych w projekcie wraz z usługami remontowo-budowlanymi.. Są tam wyceny produktów i usług, sprawdzonych oraz cenionych przez nas firm.
ETAP VII NADZÓR AUTORSKI Z REALIZACJĄ POD KLUCZNasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowym  prowadzeniu budów da Ci możliwość powierzyć nam Twój remont aż do pełnej realizacji.