WNĘTRZA PRYWATNE - PROJEKTY

Vastu shastra wnętrze strefy dziennej

Dom w duchu Vastu shastra Warszawa - W.160

Projekt wnętrz w ideologii Vastu shastra w Warszawie.
Japoński minimalizm połączony ze skandynawskim ciepłem to styl wnętrza w duchu ideologii Vastu shastra w Warszawie.

osom. biuro architektoniczno-projektowe

Apartament Wilanów Warszawa - W.129

Apartament na warszawskim Wilanowie to ukłon do naturalnych materiałów i egzotycznego stylu BOHO.

Apartament Łódź - Ł.135

Apartament w stylu mid-century na nowoczesnym osiedlu w Łodzi to nasz kolejne wyzwanie projektowe. 110-metrowy apartament składa się z dwóch sypialni, gabinetu, łazienki dla gości, pokoju kąpielowego z sauną, części dziennej oraz tarasu dookoła całości.

Stara willa na Mokotowie Warszawa- W.188

Wnętrza starej willi na Mokotowie, gdzie ponadczasowa elegancka i charakter obiektu łączy się z nowoczesnymi rozwiązaniami i designem. 

Apartament Wilanów w Warszawie - W.83

Projekt apartamentu w Warszawie miał podkreślić zamiłowanie Właścicieli do afrykańskiej kultury. We wnętrzu dominuje czarny kolor, który wraz z drewnem i bielą tworzy eleganckie tło dla pamiątek z podróży. Przemyślany w każdym detalu podział funkcji i kształt zabudowy wprowadza do apartamentu ład i harmonię.

Dom w Józefosławiu - J.16

Zaprojektowane przez zespół OSOM wnętrze domu w Józefosławiu nawiązuje do stylistyki klasycznych paryskich mieszkań. Co więcej neutralne oraz beżowe kolory stają się tłem dla mocnych akcentów w formie czarnych i złotych dodatków. 

Dom w dzielnicy Marysin, w Łodzi – Ł.159

Zaprojektowane przez zespół OSOM wnętrze domu w łódzkim Marysinie to nowoczesny, elegancki styl, gdzie wykorzystujemy ciepło drewna, dopełniając charakternym betonem oraz czarnymi dodatkami.

osom. biuro architektoniczno-projektowe

Dom w Łodzi - Ł.165

Dom otoczony jest ze wszystkich stron zielenią, dzięki czemu widok za wielkimi przeszkleniami stał się ozdobą oraz inspirującą nas częścią projektu. 

Dom w Łodzi - Ł.163

Jasne wnętrze z wyrazistymi detalami oraz pięknym widokiem za oknem. 
 Uwielbiamy, kiedy nasze projekty mogą współgrać i tworzyć tło dla historii designu..

Mieszkanie w Warszawie - W.165

Projekt apartamentu w Warszawie został stworzony dla par, która uwielbia ponadczasowy design i nawiązania do stylu Mind-century modern. 

Apartament Łódź - Ł.102

Świadome projektowanie to nie tylko rozplanowanie odpowiedniego układu funkcjonalnego, ale także łączenie ze sobą styli i wizji inwestora. W tym projekcie udało się stworzyć modernistyczne wnętrze o temperamentnej formie i eleganckim stylu.

Willa w Łodzi, Ruda-Popioły Ł.161

Ciekawa forma architektoniczna obiektu stworzona przez Marcina Tomaszewskiego oraz Inwestora pozwoliła nam na zinterpretowanie przestrzeni i stylu wnętrza. 

Dom w Łodzi- Ł.139

Wnętrze domu w Łodzi to wyrafinowana prostota projektowania ze szlachetnych materiałów. Funkcjonalność wnętrza i elementów wyposażenia nie oznacza ascetycznych, prostych form, lecz bawi się kolorem i organicznymi kształtami.

Dom na Rudzie w Łodzi – Ł.68 => Osom biuro architektoniczno - projektowe w Łodzi

Dom na Rudzie w Łodzi - Ł.68

Marzeniem klientów i ważnym elementem strefy dziennej była otwarta antresola z dużą biblioteką. Domowa atmosfera została stworzona dzięki jasnym kolorom i delikatnym materiałom. Światło wpadające z różnych stron przez okna dachowe i duże przeszklenia tworzy słoneczne i przytulne wnętrze.

Dom w Łodzi

Dom w Łodzi- Ł.53

W projekcie tym znajdziecie dużo inspiracji.   Spójność barw materiałów i sposobu aranżowania oświetlenia dają niesamowity rezultat.  Efekt zaskoczenia tworzy układu strefy dziennej z dwukondygnacyjnym salonem, gdzie znalazł się idealnie wkomponowany w ścianę  kominek.

osom. biuro architektoniczno-projektowe

Dom pod Warszawą - W.192

Inspiracją dla tego projekt wnętrza, domu pod Warszawą, jest skandynawski styl z japońskim wyczuciem formy i materiałów. W tym domu panuje ciepła, domowa atmosfera przy jednoczesnym optymalizowaniu i usuwaniu zbędnych elementów w przestrzeni.