WNĘTRZA KOMERCYJNE - PROJEKTY 

Gabinet Stomatologiczny Siwik w Złoczewie – Z.02

Przedstawiamy projekt wnętrza przestrzeni komercyjnej – gabinet stomatologiczny w Złoczewie pod Łodzią. Wnętrze zaprojektowaliśmy tak aby forma architektoniczna była przystosowana dla dorosłych jak i również dla dzieci. 

Biuro nieruchomości w Łodzi - Ł.169

Przedstawiamy projekt wnętrza przestrzeni biura nieruchomości, zlokalizowany na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Połączenie nowoczesnych rozwiązań oraz historycznego charakteru kamienicy nadało wnętrzu nowej jakości.  

Recepcja-Lofty u Scheiblera

Projekt głównej recepcji tak ogromnego założenia jak Lofty u Scheiblera nie potraktowaliśmy jako osobnego elementu bez historii. 

Restauracja Shizen Warszawa Białołęka

Restauracje Shizen to nowoczesne i proste wnętrze, oparte jest na naturalnych materiałach takich jak drewno oraz kamień. Wyróżniającym się w nim elementem jest kolorowy mural przedstawiający japońskie kwiaty i ryby, nawiązując tym samym tematycznie do kraju kwitnącej wiśni.

Hotel Apart w Krakowie

Hotel Apart w Krakowie to pełne światła, przestronne pokoje, apartamenty oraz sala restauracyjna spajają elementy drewniane w postaci kompozycyjnych układów paneli ściennych.

Hotel butikowy

Hotel Miodowa - Kraków Kazimierz - K.11

Hotel Miodowa w Krakowie to pełne światła, przestronne pokoje, apartamenty oraz sala restauracyjna spajają elementy drewniane w postaci kompozycyjnych układów paneli ściennych.